Working Partners Stok Sayım
Bambu ağacının hikayesi gibi sabırlı, azimli ve kararlılıkla büyümek için tüm iş ortaklarımızla beraber sürdürülebilir başarıya odaklanarak çalışıyoruz.

İşletmenizin değerini artırmak ve verimliliğini en üst düzeye çıkarmak için buradayız! Working Partners olarak, demirbaş sayımı, demirbaş tespiti, stok sayımı, envanter denetimi, sabit kıymet yönetimi ve depo yönetimi gibi alanlarda uzmanlaşmış bir ekibiz.

Demirbaş Sayımı ve Tespiti:

İşletmenizin envanterini doğru ve güvende tutmak için demirbaşlarınızı titizlikle sayıyor ve kayıt altına alıyoruz.

Stok Sayımı ve Envanter Denetimi

Stoklarınızın doğru yönetimi işletmenizin başarısında kritik bir rol oynar. Profesyonel ekibimiz, stok sayımı ve envanter denetimi konusunda size destek olmak için burada.

Sabit Kıymet Yönetimi

Değerli varlıklarınızı korumak ve işletmenizin değerini artırmak için sabit kıymet yönetimi hizmetlerimizle yanınızdayız.

Depo Yönetimi

Lojistik ve depo yönetiminde mükemmelliği hedefliyoruz. Depo düzenleme, mal kabulü, stok takibi ve sevkiyat gibi süreçlerinizde size yardımcı olmak için buradayız.

İşletmenizin ihtiyaçlarına uygun çözümler sunmak ve başarınızı garantilemek için çalışıyoruz. Daha fazla bilgi almak ve hizmetlerimizden yararlanmak için bize bugün ulaşın!

workingpartners

Değerlerimiz

Değerlerimiz
Working Partners
  • İçinde bulunduğumuz dinamik pazarda müşterilerimize sürdürülebilir ve güvenilir hizmet anlayışı sunuyoruz.
  • Bu anlayışla oluşturduğumuz 3P prensiplerimize tüm hizmetlerimizde sadık kalıyoruz.
  • “Working Partners 3P Prensibi: Professional (Profesyonel yaklaşım), Partnership (İş Ortaklığı Anlayışı), Profitable (Müşterimize karlılık sağlama).”
Şirket Kültürümüz

“Aile Şirketi” kavramı şirketimizde yaşattığımız bir felsefedir. Her birimiz kendimizi Working Partners ailesinin bir üyesi olarak görür ve bu doğrultuda hareket ederiz. Karşılıklı güven ve sonuç odaklı bir yaklaşımla çalışıyor ve bu değerler sayesinde uluslararası alanda yerimizi koruyoruz.

Misyonumuz

Ortaklık anlayışına sahip bir yaklaşımla müşterilerimizi ve çalışanlarımızı iş ortağımız olarak görüyoruz. Bu kapsamda rekabet güçlerini arttırmak isteyen şirketlere özel çözümler üretiyor ve çalışanlarımızı kariyer gelişimlerinde destekliyoruz.

Vizyonumuz

Tasarladığımız yaratıcı ve esnek çözümler sayesinde hizmet sektörünün geleceğini şekillendiriyoruz. Yenilikçi ve geniş kapsamlı hizmetlerimizle tüm taraflar için sürekli katma değer sağlıyoruz.