Working Partners Stok Sayım
Bambu ağacının hikayesi gibi sabırlı, azimli ve kararlılıkla büyümek için tüm iş ortaklarımızla beraber sürdürülebilir başarıya odaklanarak çalışıyoruz.
workingpartners

Değerlerimiz

Değerlerimiz
Working Partners
  • İçinde bulunduğumuz dinamik pazarda müşterilerimize sürdürülebilir ve güvenilir hizmet anlayışı sunuyoruz.
  • Bu anlayışla oluşturduğumuz 3P prensiplerimize tüm hizmetlerimizde sadık kalıyoruz.
  • “Working Partners 3P Prensibi: Professional (Profesyonel yaklaşım), Partnership (İş Ortaklığı Anlayışı), Profitable (Müşterimize karlılık sağlama).”
Şirket Kültürümüz

“Aile Şirketi” kavramı şirketimizde yaşattığımız bir felsefedir. Her birimiz kendimizi Working Partners ailesinin bir üyesi olarak görür ve bu doğrultuda hareket ederiz. Karşılıklı güven ve sonuç odaklı bir yaklaşımla çalışıyor ve bu değerler sayesinde uluslararası alanda yerimizi koruyoruz.

Misyonumuz

Ortaklık anlayışına sahip bir yaklaşımla müşterilerimizi ve çalışanlarımızı iş ortağımız olarak görüyoruz. Bu kapsamda rekabet güçlerini arttırmak isteyen şirketlere özel çözümler üretiyor ve çalışanlarımızı kariyer gelişimlerinde destekliyoruz.

Vizyonumuz

Tasarladığımız yaratıcı ve esnek çözümler sayesinde hizmet sektörünün geleceğini şekillendiriyoruz. Yenilikçi ve geniş kapsamlı hizmetlerimizle tüm taraflar için sürekli katma değer sağlıyoruz.