Working Partners Stok Sayım
Bambu ağacının hikayesi gibi sabırlı, azimli ve kararlılıkla büyümek için tüm iş ortaklarımızla beraber sürdürülebilir başarıya odaklanarak çalışıyoruz.

İşletmenizin değerini artırmak ve verimliliğini en üst düzeye çıkarmak için buradayız! Working Partners olarak, demirbaş sayımı, demirbaş tespiti, stok sayımı, envanter denetimi, sabit kıymet yönetimi ve depo yönetimi gibi alanlarda uzmanlaşmış bir ekibiz.

Demirbaş Sayımı ve Tespiti:

İşletmenizin envanterini doğru ve güvende tutmak için demirbaşlarınızı titizlikle sayıyor ve kayıt altına alıyoruz.

Stok Sayımı ve Envanter Denetimi

Stoklarınızın doğru yönetimi işletmenizin başarısında kritik bir rol oynar. Profesyonel ekibimiz, stok sayımı ve envanter denetimi konusunda size destek olmak için burada.

Sabit Kıymet Yönetimi

Değerli varlıklarınızı korumak ve işletmenizin değerini artırmak için sabit kıymet yönetimi hizmetlerimizle yanınızdayız.

Depo Yönetimi

Lojistik ve depo yönetiminde mükemmelliği hedefliyoruz. Depo düzenleme, mal kabulü, stok takibi ve sevkiyat gibi süreçlerinizde size yardımcı olmak için buradayız.

İşletmenizin ihtiyaçlarına uygun çözümler sunmak ve başarınızı garantilemek için çalışıyoruz. Daha fazla bilgi almak ve hizmetlerimizden yararlanmak için bize bugün ulaşın!

Working Partners Haberler
workingpartners

Haberler

15MRT | 2024
Working Partners Ailesi Büyüyor: Team Fores HR ile Güçlerimizi Birleştirdik!
Working Partners Ailesi Büyüyor: Team Fores HR ile Güçlerimizi Birleştirdik!

10 yılı aşkın bir süredir perakende sektöründe onlarca firmaya part-time ve dönemsel personel temini konusunda hizmet veren sektörün öncü firmalarından Team Fores HR ile güçlerimizi birleştirmenin heyecanını yaşıyoruz. Bu ortaklık, her iki tarafın da güçlü yönlerini bir araya getirerek, sektörde daha büyük bir etki yaratmayı hedefliyor.

1MRT | 2024
Dönüşüm Zamanı! Geleceği Birlikte Şekillendiriyoruz!
Dönüşüm Zamanı! Geleceği Birlikte Şekillendiriyoruz!

Şubat sonu ve Mart başında gerçekleştirdiğimiz "Dönüşüm Zamanı" eğitimi, iş dünyasında dönüşüm ve ilerleme adına bir dönüm noktasıydı. "Geleceği Birlikte Şekillendiriyoruz" mottosuyla gerçekleştirdiğimiz bu etkinlik, katılımcılar arasında büyük bir heyecan ve motivasyon yarattı.

7ARL | 2018
Working Partners Faaliyetlerine Başladı!
Working Partners Faaliyetlerine Başladı!

Working Partners, sektöre hızlı bir giriş yaparak stok sayım ve envanter denetiminde perakende sektörünün gerek mağaza sayısı olarak gerek ciro büyüklüğü olarak lider şirketleriyle el sıkışarak çalışmaya başladı.