Working Partners Stok Sayım
Bambu ağacının hikayesi gibi sabırlı, azimli ve kararlılıkla büyümek için tüm iş ortaklarımızla beraber sürdürülebilir başarıya odaklanarak çalışıyoruz.
workingpartners

Hakkımızda

Hakkımızda
Working Partners
WP Hakkında

Perakende Denetim Çözümleri

Working Partners,

2018 yılında 20 yılı aşkın perakende ve hizmet sektörlerinde deneyimi bulunan bir ekip tarafından kurulmuştur. Başta Türkiye olmak üzere 10 farklı ülkede müşterilerine “Stok Sayım ve Envanter Denetimi”, “Lojistik ve Depo Yönetimi”, Sabit Kıymet Tespit ve Sayımı” ve “ gibi süreklilik ve güvenirlilik arz eden alanlarda katma değerli hizmetler sunmaktadır.

01.06.2020 tarihi itibariyle stok sayım pazarının önde gelen firmalarından Trenkwalder Group’a ait TW Stok Sayım ve Lojistik Hizmetleri A.Ş şirketini satın almak suretiyle bünyesine katmış ve Stok Sayım ve Envanter Denetimi Hizmetleri alanında sektörün açık ara lideri konumuna gelmiştir.

1000+
Farklı Lokasyonda Aylık Sayım
800+
Aktif Deneyimli Sayım Personeli
150+
Aktif Kurumsal Müşteri
14
Bölge Müdürlüğü
Working Partners

20 yılı aşkın tecrübemiz boyunca;

Hizmet Yelpazesi

Stok Sayım, Demirbaş Tespit, Lojistik ve Depo Yönetim alanlarında benzersiz bilgi birikimi ve güçlü bir ekip oluşturmayı başardık.

Zincir Mağazalar

Working Partners'in müşterileri arasında uluslararası ve yerel perakende zincirleri, finans kurumları, oteller, lojistik şirketleri, bilişim şirketleri bulunmaktadır.

Felsefemiz

Working Partners'in felsefesi, uzun vadeli ortaklıklar kurmak amacıyla, müşteri ihtiyaçlarını maksimum düzeyde anlayarak yüksek kaliteli hizmetler sunmaktır.