Working Partners Stok Sayım
Bambu ağacının hikayesi gibi sabırlı, azimli ve kararlılıkla büyümek için tüm iş ortaklarımızla beraber sürdürülebilir başarıya odaklanarak çalışıyoruz.

İşletmenizin değerini artırmak ve verimliliğini en üst düzeye çıkarmak için buradayız! Working Partners olarak, demirbaş sayımı, demirbaş tespiti, stok sayımı, envanter denetimi, sabit kıymet yönetimi ve depo yönetimi gibi alanlarda uzmanlaşmış bir ekibiz.

Demirbaş Sayımı ve Tespiti:

İşletmenizin envanterini doğru ve güvende tutmak için demirbaşlarınızı titizlikle sayıyor ve kayıt altına alıyoruz.

Stok Sayımı ve Envanter Denetimi

Stoklarınızın doğru yönetimi işletmenizin başarısında kritik bir rol oynar. Profesyonel ekibimiz, stok sayımı ve envanter denetimi konusunda size destek olmak için burada.

Sabit Kıymet Yönetimi

Değerli varlıklarınızı korumak ve işletmenizin değerini artırmak için sabit kıymet yönetimi hizmetlerimizle yanınızdayız.

Depo Yönetimi

Lojistik ve depo yönetiminde mükemmelliği hedefliyoruz. Depo düzenleme, mal kabulü, stok takibi ve sevkiyat gibi süreçlerinizde size yardımcı olmak için buradayız.

İşletmenizin ihtiyaçlarına uygun çözümler sunmak ve başarınızı garantilemek için çalışıyoruz. Daha fazla bilgi almak ve hizmetlerimizden yararlanmak için bize bugün ulaşın!

workingpartners

Sosyal Sorumluluk

Sosyal Sorumluluk

Lösev ile Bana Hayatımı Bağışla!

Yeni bir yıla girmenin sevincini paylaşmak üzere, Working Partners olarak; LÖSEV ile çocuklarımıza umut oluyoruz, onların yarınına destek olmak boyunuzun borcu. Birlikte daha güçlüyüz! 💛 #LÖSEV #BağışYap

Lösev
Atma Bağışla

Atma Bağışla

Working Partners olarak Çevresel Sürdürülebilirliğe katkıda bulunuyoruz. TÜBİSAD iş birliğiyle gerçekleştirilen "Atma Bağışla" projesi kapsamında, 2023 yılında elektronik atıklarınızı TEGV'e bağışlayarak çocukların nitelikli eğitimlerine hakkı sağlıyoruz.

Darüşşafaka Cemiyeti Eğitimde Fırsat Eşitliği

Yeni bir yıla girmenin sevincini paylaşmak üzere, Working Partners olarak; annesi ya da babası hayatta olmayan, maddi olanakları yetersiz, 1.000'e yakın yetenekli öğrencimizin geleceğe hazırlanmasına vesile oluyoruz.

Darüşşafaka Cemiyeti 1963'ten bu yana "Eğitimde Fırsat Eşitliği" misyonuyla çocuklarımızın yaşam öyküsünü eğitimle değiştiriyor.

Darüşşafaka Cemiyeti
Kök Hücre Bağışı

Kök Hücre Bağışı

  • Kök hücre hayat kurtarır.
  • Bu konu başta biz şirket kurucu ortakları olmak üzere tüm çalışanlarımızın gündeminde tutacağız.
  • Tüm toplantılarımızda tüm etkinliklerimizde gündem maddelerimizden biri olacaktır. Bu Konuda pratik adımlarımız olacaktır.

Eğitim Desteği

  • Şirketimiz her yıl karlılığından 0,005'ini eğitim bursuna ayıracaktır.
  • Eğitim bursu için her yıl Mart ayı içerisinde komisyonumuz toplanır.
  • Şirketimizden ayrılacak bütçe ortaya konulur.
  • Eğitim bursu önceliğimiz çalışanlarımızın yakınları ve çalışanlarımızın referansları olacaktır.
  • Şirketimiz hiçbir vakıf ve tüzel kişiliğe burs vermeyecektir.
Eğitim