Working Partners Stok Sayım
Bambu ağacının hikayesi gibi sabırlı, azimli ve kararlılıkla büyümek için tüm iş ortaklarımızla beraber sürdürülebilir başarıya odaklanarak çalışıyoruz.

İşletmenizin değerini artırmak ve verimliliğini en üst düzeye çıkarmak için buradayız! Working Partners olarak, demirbaş sayımı, demirbaş tespiti, stok sayımı, envanter denetimi, sabit kıymet yönetimi ve depo yönetimi gibi alanlarda uzmanlaşmış bir ekibiz.

Demirbaş Sayımı ve Tespiti:

İşletmenizin envanterini doğru ve güvende tutmak için demirbaşlarınızı titizlikle sayıyor ve kayıt altına alıyoruz.

Stok Sayımı ve Envanter Denetimi

Stoklarınızın doğru yönetimi işletmenizin başarısında kritik bir rol oynar. Profesyonel ekibimiz, stok sayımı ve envanter denetimi konusunda size destek olmak için burada.

Sabit Kıymet Yönetimi

Değerli varlıklarınızı korumak ve işletmenizin değerini artırmak için sabit kıymet yönetimi hizmetlerimizle yanınızdayız.

Depo Yönetimi

Lojistik ve depo yönetiminde mükemmelliği hedefliyoruz. Depo düzenleme, mal kabulü, stok takibi ve sevkiyat gibi süreçlerinizde size yardımcı olmak için buradayız.

İşletmenizin ihtiyaçlarına uygun çözümler sunmak ve başarınızı garantilemek için çalışıyoruz. Daha fazla bilgi almak ve hizmetlerimizden yararlanmak için bize bugün ulaşın!

workingpartners

Lojistik ve Depo Yönetimi

Working Partners olarak 2002 yılından bu yana Türkiye’nin her noktasındaki müşterilerimiz için sonuç odaklı ve efektif çözümler üretiyoruz.

Lojistik ve Depo Yönetimi
Lojistik ve Depo YönetimLojistik ve Depo Yönetim

Working Partners olarak 2002 yılından bu yana Türkiye’nin her noktasındaki müşterilerimiz için sonuç odaklı ve efektif çözümler üretiyoruz.

Depo Yönetim Hizmetleri
Depo Yönetim Hizmetleri
Lojistik ve depo yönetiminin işletmeler için öneminin farkındalığı ile her ihtiyaca özel düzenlemeler gerçekleştirmeye devam ediyoruz.

Alanında uzman deneyimli personelimiz ve son teknoloji çözümlerden yararlanarak geliştirdiğimiz yöntemlerimiz sayesinde üst düzey hizmet sunuyoruz.

Serbest Depo Yönetimi
Serbest Depo Yönetimi
Serbest depo yönetiminde arzu ettiğiniz sonuçlara ulaşmanız için sürecin her bölümünde detaylı ve özel hizmetler geliştiriyoruz.

Lojistik ihtiyaçlarınız boyunca uçtan uca takip imkanı sağlamak adına ürün kabul, adresli depolama, ürün toplama ve sevkiyat süreçlerini ayrı ayrı detayli bir şekilde inceliyoruz.

Depo Yönetim HizmetleriDepo Yönetim Hizmetleri
Böylece serbest depo yönetiminin her anında firmanızın ihtiyaçlarını ayrıntılı bir şekilde belirliyoruz.

Ürünlerin özelliklerine, gereksinimlerine ve sevk rotalarına göre özel yöntemlerin uygulanması her alanda önemli ölçüde kazanım sağlayacaktır. Kabul, depolama, toplama ve sevkiyat süreçlerinde elde edeceğiniz karlılık sayesinde firmanızı arzu ettiğiniz yerlere birlikte taşıyoruz.


E-Ticaret Depo Yönetimi

E-ticaret depo yönetimi ihtiyaçlarınız için sürecin her aşamasını detaylı bir şekilde kontrol ediyoruz. Online alışverişlerin en kritik aşamalarından biri olan depo yönetimi için üst düzey hizmeti hesaplı fiyatlarla almak ister misiniz? O halde sizler için e-ticaretin her geçen gün yaygınlaştığı ve önem kazandığı bugünlerde lojistik ihtiyaçlarınızı her zaman olduğu sonuç odaklı çözümler ile karşılıyoruz. Kargo teslim sürelerinin azaltılması, hatasız paketleme ve minimum şikayet sayısına ulaşmanız için yenilikçi çözümlerimizi kişiye özel biçimde hayata geçiriyoruz. E-ticaret sektörü için önemli olan her aşamada teknolojiden yararlanarak etkili çözümler sunmaya devam ediyoruz.

Re Lojistik Depo Yönetimi

Re lojistik depo yönetimi hizmetimizle iade gelen ürünlerinizi en kısa sürede tekrar satışa hazır hale getirmenize yardımcı oluyoruz. Ürünleri müşterilere iletmek kadar sonrasındaki iade, tasnif ve sevkiyat süreçlerini göz önünde bulundurmanızı sağlamak da sunduğumuz hizmetler arasında yer alıyor. Daha sonra tasnif ve iade ürün depolama çözümleriyle süreci şeffaf kılıyoruz. Ürünler güvenli bir şekilde depolandıktan sonra iade ve sevkiyat işlemleri için ideal rotaları belirleyerek masrafları azaltarak kar oranını yükseltmenize yardımcı oluyoruz.

Depo Yönetim Programı (WMS) Çözümleri

Depo yönetim programı çözümlerimizi üretim programlarıyla entegre biçimde hazırlıyoruz. İşletmenizin envanteri için gerçekleştirdiğiniz operasyonel faaliyetleri dağıtım noktalarından mağazalara kadar efektif bir şekilde yönetmenizi sağlıyoruz. Yenilikçi çözümlerimizle özellikle e-ticaret sektöründe hizmet veren firmaların bu uygulamalardan yararlanması depo yönetimi işlemlerini çok daha pratik kılmaya katkıda bulunuyoruz. Yeni nesil teknolojiler ile çağın gerekliliğini karşılayan çözümlerimiz sayesinde sürecin her aşamasında çok daha avantajlı sonuçlar elde etmeniz mümkün!

Katma Değer Tüm Hizmetler

Katma değer hizmetlerimizi her iş ortağımızın gereksinimlerine göre özelleştiriyor ve insan gücü gerektiren tüm işlemleri güncel olarak düzenliyoruz. İşlemleriniz boyunca sürecin başlangıç aşamasından sonuna kadar kontrol, değişim, sunum, sevkiyat ve askılama gibi çok sayıda hizmetimiz mevcut. Bu sayede firmanızın gelecekte ihtiyaç duyacağı kalite kontrol, fiyat değişimi, ürün asorti bozma, stant kurma ve ürün askılama işlemlerine sonuç odaklı çözümler sunuyoruz. Böylece ürünlerinizi ideal biçimde depolamanızı sağlıyoruz. Sonuç olarak sevkiyat sürecini daha verimli bir hale dönüştürüyoruz.

Lojistik Faaliyetlerde

Lojistik Faaliyetlerini Working Partners ile Gerçekleştirmenin Avantajları

Lojistik faaliyetleri ve depo yönetim işlemleriniz için bizi tercih ederek çok sayıda avantaj sunuyoruz.

İş alanınıza özel satın alma, satış, ve lojistik faaliyetlerinde verimliliğinizi artırıyoruz. Böylece beklenmedik ek maliyetlerin önüne geçerek lojistik maliyetlerinizi kontrol altında tutuyoruz.

İşletmeniz için özel olarak uygulanan WMS programı ile anlık rapor ve hareket bilgilerini sizlere sunuyoruz. Bu sayede depolama, üretim, satış ve iade gibi aşamalarda kayıplarınızı azaltarak verimliliğinizi bir üst seviyeye çıkarmanızı sağlıyoruz.

Lojistik ve depo yönetimi

Lojistik ve Depo Yönetiminde Yenilikçi Çözümler!

Siz de lojistik ve depo yönetimi ile alakalı işlemleriniz için Working Partners’ı tercih edebilir, yenilikçi çözümlerden yararlanmaya hemen başlayabilirsiniz.

Working Partners Ekibi ile Şimdi Tanışın!